Як використовувати Binomo Currency Market Hours Hours Trading Tool

Як використовувати Binomo Currency Market Hours Hours Trading Tool
Хочете дізнатися, який час ринку деривативів найкращий для торгівлі різними валютними парами?

Не хвилюйтеся, у багатьох початківців трейдерів виникає точно таке ж питання. На щастя, це те, на що можна легко відповісти, просто вивчивши розклад і ознайомившись із обраною валютною парою.


Найкращі валютні пари для торгівлі на Binomo

Трейдери Binomo можуть торгувати понад 80 різними валютними парами. Однак у цьому посібнику ми зосередимося лише на 9 найкращих валютних парах для торгівлі на Binomo. Цими парами можна торгувати в 6 різних ринкових сесіях. Ви можете самі ознайомитися з розкладом у таблиці нижче.
Як використовувати Binomo Currency Market Hours Hours Trading Tool


Як використовувати інструмент Binomo для торгівлі деривативами

Ми повинні визнати, що навчитися торгувати валютними парами зазвичай легше сказати, ніж зробити, особливо якщо ви лише новачок. Знову ж таки, є різні фактори, які ви повинні взяти до уваги перед торгівлею.

Ось три речі, які вам потрібно пам’ятати під час торгівлі валютними парами:
  1. Ви повинні знати, коли відкриті різні ринки для вашої конкретної валютної пари.
  2. Ви повинні знати, коли ці ринки деривативів збігаються.
  3. Ви повинні знати, коли відбувається збіг, залежно від вашого часового поясу.

Приклад із реального світу: якщо ви хочете торгувати EUR/USD і ви з Сінгапуру, то вам слід спочатку знати, що валютну пару EUR/USD можна торгувати лише на нью-йоркському та європейському ринках. По-друге, ви повинні знати, що коли ринки працюють у цій частині світу, у Сінгапурі вечір, а це означає, що вам потрібно планувати заздалегідь.

Годинник Binomo Market

Тепер, коли ми знаємо ці три міркування, настав час поглянути на наш інструмент годинника ринку деривативів.

Не хвилюйтеся, він дуже простий у використанні. Ви можете почати, вибравши свій часовий пояс у спадному меню та натиснувши кнопку «Перейти». Таблиця має змінитися, показуючи конкретний час, коли кожна валютна пара відкрита на певних ринках відповідно до вашого часового поясу. Це дозволяє вам заздалегідь планувати свої операції, оскільки ви вже знаєте, коли найкращий час для торгівлі вашими конкретними валютними парами.
Як використовувати Binomo Currency Market Hours Hours Trading Tool

Коли найкращий час для торгівлі?

Відповідь на це запитання залежить від того, які валютні пари ви віддаєте перевагу. Після того, як ви визначите, чим саме ви хочете торгувати, вашим наступним кроком буде побачити, коли їх ринкові години збігаються. Нарешті, ви повинні перевірити, який відповідний час по відношенню до вашого часового поясу.

Наприклад, припустімо, що ви зацікавлені в торгівлі валютною парою GBP/USD. Наступним кроком буде визначення того, коли лондонська та нью-йоркська сесії будуть збігатися. Знання того, коли ринок працює, дасть вам найкращі можливості для торгівлі, оскільки це також час, коли відбувається найбільший обсяг торгів.

Або ви завжди можете просто скористатися нашим годинником Binomo Market Hours Clock, щоб вам було легше. Зрештою, ми самі користуємося цим інструментом і він ще жодного разу нас не підвів!

Почніть свою торгову подорож на Binomo! Якщо ви ще не почали, ви також можете зареєструвати безкоштовний демо-рахунок на Binomo.
Thank you for rating.
ВІДПОВІДЬ НА КОМЕНТАР Скасувати відповідь
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!
Залишити коментар
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!