Як торгувати проривами від підтримки/опору в Binomo

Як торгувати проривами від підтримки/опору в Binomo

Розпізнавання рівнів підтримки та опору - це навичка, якою повинен оволодіти кожен трейдер. Коли ви дізнаєтесь, як визначити ці рівні, ви побачите, як працює ціна поблизу них, і зможете увійти в потрібний момент, щоб отримати вигоду від торгівлі.

Ціна буде по-різному поводитися навколо рівнів підтримки/опору. Іноді він відскакує, а іноді виривається. У цьому конкретному посібнику ми зосередимося на визначенні прориву ціни та на тому, що трейдер повинен робити в такому випадку.

Коли ціна вирветься з підтримки чи опору?

Просто коротке пояснення, щоб мати чітку ситуацію, щоб усі знали рівні підтримки та опору. Ціна нібито коливається в якихось межах. Він досягає певної точки, а потім повертається назад. Коли ви проведете лінію, що з’єднує точки найнижчої ціни, ви отримаєте лінію підтримки. Якщо лінія буде з'єднувати вершини, це буде рівень опору. Нерідкі випадки, коли попередня опорна лінія стає стійкою.

Обидва рівні можуть бути сильними або слабкими. Сила виражається кількістю разів, коли ціна досягає рівня підтримки/опору та повертається назад. Якщо це число в певний період часу буде високим, це означатиме сильну підтримку/опір. Якщо ціна відскакує лише один або кілька разів, перш ніж пробити, рівні слабкі. Щоб вийти з сильного рівня підтримки/опору, ціновий імпульс має бути дійсно сильним.

Як торгувати проривами від підтримки/опору в Binomo
Подолання рівня підтримки/опору зазвичай починає новий тренд

Коли імпульс ціни буде достатньо сильним, щоб вирватися з рівня підтримки/опору?

Спочатку потрібно визначити домінуючу тенденцію. Для цього використовуйте діаграму свічок. Ви будете знати, що тенденція сильна, коли свічки великі і дві чи більше послідовних свічок одного кольору.

Ви маєте повне право передбачити сильний імпульс цін, коли очікуються якісь новини чи економічні події. Спостерігайте за ціною безпосередньо перед оголошенням новин, і ви побачите, що вона рухається в певному напрямку, часто прориваючи рівні підтримки чи опору.

Іншим сигналом про те, що ціна може захотіти пробити підтримку або опір, є коливання в досить обмеженому діапазоні. Після такої консолідації він має достатньо сили, щоб вирватися з підтримки/опору. Будьте обережні з цим, тому що ціна часто повертається в діапазон на мить і лише потім проривається.

Подивіться на приклад нижче.

Як торгувати проривами від підтримки/опору в Binomo
Ціна подолала підтримку після консолідації

Помилкові висипання і як їх уникнути

Помилкові прориви - кошмар трейдерів. Вони багатьом принесли збитки. Ми можемо говорити про помилковий прорив, коли ціна падає назад до діапазону після перетину підтримки/опору.

Щоб не втратити гроші на помилкових пробоїнах, потрібно уважно аналізувати графіки. Зверніть увагу, який тренд розвивається, коли ціна досягає сильного рівня підтримки чи опору.

Подивіться на приклад нижче. Ціна досягла рівня опору, але згодом продовжувала спадати. Коли ви бачите прорив ціни, але він залишається за межами підтримки/опору (опір у нашому прикладі), це може означати помилковий прорив.

Подивіться на тверду червонувату свічку, яка долає щойно створений рівень підтримки (до того, як він був стійким). Це вказує на спадний тренд, і це правильний момент для вас, щоб відкрити коротку позицію, оскільки це був лише помилковий прорив лінії опору.

Як торгувати проривами від підтримки/опору в Binomo
Приклад помилкового прориву на 1-годинному графіку AUDUSD

Що робити в разі пробиття рівня підтримки/опору?

Якщо ціна пробиває слабку підтримку/опір, ви можете очікувати, що тренд продовжиться в тому ж напрямку. У випадку сильної підтримки/опору розгляньте, як поводиться ціна, коли вона торкається цього рівня.

Якщо ви подивитеся на наш знімок вище, ціна зазвичай розвиває низхідний тренд. Якщо відбувся прорив, зачекайте, доки ринок поведе себе так само, як коли ціни досягли підтримки/опору. Це час для входу в торгівлю на основі тенденції, що розвивається.

Трапляються помилкові прориви, і ви не надто багато можете з цим зробити. Існує теорія, яка говорить, що вони виникають, коли великі гравці ринку хочуть продавати дорожче або купувати дешево. Для цього їм потрібно підштовхнути ціну, щоб подолати опір або підтримку. Отже, коли ціна долає опір, а потім повертається з сильним рухом, ви можете спробувати приєднатися до продавців.

Базуйте свої транзакції на тенденції ціни, щоб уникнути помилкових проривів

Як було сказано раніше, важливо знати, як ціна рухається, коли вона досягає рівня підтримки/опору. Це допоможе вам зробити хорошу операцію, коли це станеться знову.

Щоб отримати ці знання, потрібно уважно прочитати таблицю. Моя порада полягає в тому, щоб використовувати більший таймфрейм, ніж ваш торговий інтервал. Припустимо, ви торгуєте 5-хвилинними свічками. Я б рекомендував використовувати принаймні 30-хвилинний графік. Це також може бути 1-годинний графік.

Як торгувати проривами від підтримки/опору в Binomo
Сильний і точний рівень підтримки-опору на AUDUSD

Іноді ціна часто виривається з рівня підтримки/опору. Було б гарною ідеєю скористатися додатковою допомогою деяких додаткових інструментів і індикаторів. Таким чином, ваші торги будуть більш доречними.

Ви можете, наприклад, спробувати індикатор Binomo Bollinger Bands або один із добре відомих осциляторів, щоб допомогти вам визначити зони перепроданості та перекупленості. Це може покращити ефективність ваших ринкових рішень.

Дуже важливо визначити рівень підтримки/опору та діяти відповідно. Але щоб освоїти цю навичку, потрібно багато терпіння. Ваша мета - визначити правильний момент для входу в угоду після прориву ціни.

Навчатися – це практикуватися. Не зволікайте і відкрийте демо-рахунок Binomo. Там ви можете самі перевірити, як веде себе ціна після проривів, коли відбуваються помилкові прориви і що робити далі. Розкажіть нам про це в розділі коментарів нижче.

Thank you for rating.
ВІДПОВІДЬ НА КОМЕНТАР Скасувати відповідь
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!
Залишити коментар
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!