Як мені стати успішним трейдером у Binomo

Як мені стати успішним трейдером у Binomo
Як торгувати без втрат? Це абсолютно неможливо. Програш у торгівлі неминучий. Однак за допомогою наступних 7 простих вражень ви можете значно збільшити свій дохід у Binomo! У цій статті ми представимо торгові принципи та досвід Binomo. І ваше завдання — дотримуватися лише цих принципів.

Хоча торгівля завжди ризикована, але для отримання додаткового доходу хороша новина полягає в тому, що вам просто потрібно отримати додаткові гроші. У цьому випадку можна прийняти велику кількість збиткових операцій. Наприклад, щодо активу з прибутковістю 80%, ви можете прийняти суму 40 збиткових угод зі 100 угод.

Саме питання, яке потрібно поставити, звучить так: «Як отримати додатковий заробіток».


Дотримуйтесь запропонованого торгового плану та стратегії

Ми ніколи не припинимо це повторювати, тому що це важливо. Якщо немає плану чи системи, то немає прибутку. Якщо є план, буде і прибуток. І найголовніше – чи вистачає у вас дисципліни виконувати те, що ви виклали, чи ні. Пам’ятайте, що в будь-якій галузі дисципліна завжди є вашою сильною стороною.
Як мені стати успішним трейдером у Binomo


Чим більше суми у вас на рахунку, тим простіше вам буде торгувати

Якщо ви втратите 10 доларів, маючи на своєму рахунку 1000 доларів, ви не будете надто сумувати й продовжуватимете торгувати, як планували. Але якщо на вашому рахунку лише 100 доларів, це може засмучувати та призвести до помилок. Нарешті, це втратити всю суму на вашому рахунку.

Не кажучи вже про те, що в першому випадку у вас є 100 спроб виправити ситуацію. Але в другому випадку у вас є лише 10 спроб. Звичайно, ви можете налаштувати інвестиції в наступні транзакції до 1 або 3 доларів США. Але чи варті гроші, зароблені після кожного виправленого прогнозу з інвестиціями в 1 або 3 долари, вашого поту та зусиль, щоб сидіти цілий день?
Як мені стати успішним трейдером у Binomo

Під час торгівлі дотримуйтесь принципів управління доходами та методів управління капіталом

Існують такі основні правила управління прибутком у транзакціях:

– Інвестиція кожної транзакції не повинна перевищувати 2-5% від суми на вашому рахунку.

– Загальна інвестиція одночасних операцій не повинна перевищувати 10% від суми на рахунку. Краще не відкривати послідовні ордери. Відкривайте лише 1 замовлення за раз.

Популярні методи управління капіталом, такі як Classic або Fibonacci тощо, допоможуть вам безпечно збільшити баланс на вашому рахунку.
Як мені стати успішним трейдером у Binomo


Визначте свою максимальну втрату за день

Наприклад, ви приймаєте максимальний збиток у 15% від капіталу. Коли ви досягнете ліміту, припиніть торгівлю незалежно від того, наскільки «смачним» виглядає ринок. Зупиніться, навіть коли вам здається, що ви бачили угоду століття! Ці передчуття насправді лише ілюзії. Нехай ваш торговий досвід Binomo висловиться.

Ринок завжди відкривається завтра. Для вас завжди є можливості. Однак ви нічого не можете зробити з мертвим обліковим записом. Холодний розум безпечніший, ніж серце, що спливає кров'ю від втрат.
Як мені стати успішним трейдером у Binomo


Ретельно проаналізуйте ринок до та після торгівлі

Робіть це як для прибутку, так і для збитків. Важливо зрозуміти, як уникнути такої ж помилки.
Як мені стати успішним трейдером у Binomo

Навчіться контролювати свої емоції

Коли у вас багато емоцій, як позитивних, так і негативних, усі вони заважають вашій торгівлі. Радість, горе, розчарування та втома – все це призводить до помилок. Якщо вони з'являться під час транзакції, то зупиніться. Якщо вони з'явилися перед торгівлею, не починайте.
Як мені стати успішним трейдером у Binomo


Навчайтеся, вивчайте більше і навчайтеся назавжди

Ринок змінюється щодня, тому його потрібно постійно вивчати. Не кажучи вже про те, що існує багато типів свічкових шаблонів, індикаторів і стратегій, які можуть значно покращити ваші результати. Якщо статус вашого рахунку VIP, не зволікайте, зв'яжіться зі своїм персональним менеджером. Вони є досвідченими трейдерами Binomo, які можуть допомогти проаналізувати ваші транзакції та надати вам персоналізовані пропозиції.
Як мені стати успішним трейдером у Binomo


Підсумок торгового досвіду Binomo

Правда в тому, що дуже мало людей заробляють додаткові гроші в перші дні торгівлі. Тренуйтеся торгувати щодня з демо-рахунком Binomo. Практика зробить нас ідеальними та чуйними на точки входу з високими правильними показниками.

Згідно з нашим досвідом під час торгівлі в Binomo, ті, хто щодня навчаються і практикують торгівлю за вищевказаними правилами, обов'язково досягнуть успіху. Щоб отримати додатковий дохід на ринку, робіть те саме, що й ті, кому це вдалося!
Thank you for rating.
ВІДПОВІДЬ НА КОМЕНТАР Скасувати відповідь
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!
Залишити коментар
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!