Як брати участь у турнірах Binomo

Як брати участь у турнірах Binomo
Перевагою Binomo є турніри, де піт-трейдери змагаються між собою, отримуючи свою частку призових, і такі турніри допомагають оцінити їхні торгові таланти.

Способи проведення турнірів

Binomo регулярно повідомлятиме про майбутні турніри на своєму сайті або через ваш торговий інтерфейс. Вам просто потрібно натиснути на функцію «Турніри» ліворуч в інтерфейсі. Тривалість турніру може варіюватися від 1 дня до 1 місяця. Плата за участь у події також відрізняється від 2 до 20 доларів залежно від тривалості турніру та призового фонду.
Як брати участь у турнірах Binomo
Для участі необхідно сплатити стартовий внесок. Призовий фонд турнірів зазвичай становить певний відсоток від цієї комісії, і зазвичай він становить від 60% до 80%.

Після реєстрації ви матимете спеціальний обліковий запис для турніру з фіксованою ціною. Ваше основне завдання - збільшити баланс свого рахунку протягом турнірного періоду.
Як брати участь у турнірах Binomo
На початку турніру Binomo створює певну таблицю лідерів. Його головна мета – показати, скільки коштів заробив кожен учасник турніру. Це сприятиме прозорості.
Як брати участь у турнірах Binomo
Binomo повідомляє про розподіл призового фонду перших 10 учасників. Трейдер, який заробляє найбільшу суму грошей на турнірному рахунку, отримує найбільшу частину призового фонду. Сума, яку ви отримаєте як нагороду, залежатиме від суми, яку ви додали на свій рахунок.
Як брати участь у турнірах Binomo
Binomo дозволяє необмежені докупи. Ребай – це лише інвестиція реальних грошей у ваш турнірний рахунок. Ребай додається до призового фонду. Наприклад, якщо на вашому турнірному рахунку є 100 доларів, ви можете зробити ребай, інвестувавши 100 доларів зі свого фактичного рахунку. Таким чином ви отримаєте 200 доларів на баланс свого турнірного рахунку. Ви можете зробити ребай, лише якщо поточний баланс рахунку та прибуток від відкритих позицій менші за початковий баланс.

Якщо ви опинитесь серед трейдерів, ваша винагорода буде автоматично надіслана на ваш поточний рахунок.

Ось що вам потрібно знати про турніри Binomo. Ви брали участь у якомусь із турнірів тут? Як ти впорався? Ми будемо раді, якщо ви поділитеся своїм досвідом у розділі коментарів нижче.

Торговий майданчик Binomo проводить змагання з торгівлі на своїй платформі. Існує два основних типи турнірів: безкоштовні та платні.
Як брати участь у турнірах Binomo

Безкоштовні турніри

Безкоштовні турніри зазвичай тривають один день. Вони мають менший призовий фонд і більшу конкуренцію, оскільки їх спонсорує торгова платформа. Беручи участь у цьому конкурсі, ви отримаєте можливість отримати додатковий дохід, не витрачаючи власні кошти.
Як брати участь у турнірах Binomo
Як брати участь у турнірах Binomo


Платні турніри

Платні турніри відрізняються від безкоштовних тим, що банк винагороди залежить від вартості участі, яку сплачують трейдери, і чим більше учасників, тим вище призовий фонд. Після цього трейдеру надається доступ до турнірного рахунку. Після початку турніру всі учасники мають однаковий баланс. Якщо ви збільшите рахунок турніру, ви потрапите в таблицю лідерів і отримаєте приз.
Як брати участь у турнірах Binomo
Як брати участь у турнірах Binomo
Перейти до списку турнірів. З турнірами на платформі, що важливо, ви можете проводити час і заробляти додаткові гроші в компанії. Платні турніри вимагають вміння торгувати, а в безкоштовному турнірі ви нічим не ризикуєте, але конкуренція вище, а приз менше.


Як зараховуються результати турнірів у таблиці?

Наприклад, у вас було 1000 тис. на турнірному рахунку, а під час турніру воно знизилося до 100 тис. то, який результат буде зараховано в таблиці?

Якщо метою турніру є максимально можливий баланс під час турніру, то 1000₮ буде враховано як максимальний баланс, якого ви досягли під час турніру. Якщо метою турніру є максимальний оборот, то в таблиці буде оборот, здійснений з моменту, коли баланс склав 1000₮, до теперішнього часу. Якщо метою турніру є максимально можливий баланс наприкінці турніру, тоді буде відображено баланс на цей момент 100₮.


Як формується призовий фонд?​

Призовий фонд формується з суми певного відсотка від усіх турнірних комісій (комісій за реєстрацію та ребай). Відсоток вказано в умовах турніру. Крім того, в кожному турнірі є гарантований призовий фонд - величина призового фонду не буде менше.


Турнірний рахунок

Турнір — це подія, яка відбувається на окремому турнірному рахунку.

Обліковий запис турніру з’являється після реєстрації в турнірі на початку турніру. Після завершення турніру обліковий запис турніру зникає.

У різних турнірах будуть різні турнірні облікові записи. Це означає, що ви можете брати участь у різних турнірах одночасно, вам просто потрібно перемикатися між обліковими записами. Кожен обліковий запис турніру має назву цього турніру.

Реальні гроші можна використовувати лише в турнірах для реєстрації або ребаїв у турнірі.


Турнірні докупи

Ребай — це можливість збільшити свій турнірний баланс на суму ребаю.

Коли ви робите докупку, вартість докупки буде вирахувана з вашого реального рахунку.

Якщо в турнірі доступні ребаї, то обмежень на кількість ребаїв немає.

При цьому сума балансу та вкладень у відкритих угодах не повинна перевищувати значення, зазначеного в умовах турніру.

Кнопка Rebuy розташована праворуч від суми залишку. Натисніть на цю кнопку.

Після цього ви побачите вартість Rebuy і кнопку «Оплатити». Натисніть на кнопку «Оплатити».

Веб-версія
Як брати участь у турнірах Binomo

Android-додатка
Як брати участь у турнірах Binomo

iOS-додаток
Як брати участь у турнірах Binomo
Thank you for rating.
ВІДПОВІДЬ НА КОМЕНТАР Скасувати відповідь
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!
Залишити коментар
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!