Як торгувати прямокутними ціновими боксами на Binomo

Як торгувати прямокутними ціновими боксами на Binomo

Прямокутний ціновий патерн заснований на дуже важливій здатності визначати підтримку та опір. Він може забезпечити стабільну віддачу в невеликому торговому вікні. Цей посібник має на меті показати вам, як розпізнати шаблон і як його правильно застосувати під час торгівлі в Binomo.

Як розпізнати прямокутну модель ціни

Поговоримо на хвилинку про ринок ранжування. Ціни зростають до певної точки, щоб опуститися до іншої. Більш висока ціна створює рівень опору, а нижча забезпечує підтримку. Вони досить сильні, тому після того, як ціна досягає їх, вона просто відскакує, не долаючи опору чи підтримки.

Підтримка та опір створюються шляхом додавання ліній, паралельних одна одній. Опорна лінія буде створена шляхом з’єднання принаймні двох низів. Лінія опору з'єднує принаймні дві вершини. Подивіться на 30-хвилинний графік DAX нижче.

Як торгувати прямокутними ціновими боксами на Binomo
Опір і підтримка на 30-хвилинному графіку DAX

Прямокутний малюнок помітний, коли тренд добігає кінця. Це говорить про зміну напрямку тренду.

Тож момент, коли ви зможете помітити консолідацію ціни, буде на вершині висхідного тренду або на дні низхідного тренду. І це говорить про те, що спрямований рух завершено і тренд готовий змінитися. У цей час ціни не перевищують і не опускаються нижче певного рівня.

Що робити при появі прямокутної моделі ціни

У більшості випадків легко розпізнати модель цінових ящиків, коли вона склалася. Але не переживай. Ви все ще можете заробити додатковий прибуток, щоб отримати з цього до початку нової тенденції.

Перший крок, який ви повинні зробити, це намалювати лінії підтримки/опору. Тоді слідкуйте за моментами, коли ціна досягає межі. Коли буде лінія підтримки, слід відкрити позицію на покупку. У разі торкання лінії опору відкривайте позицію на продаж.

Ми рекомендуємо використовувати великий часовий графік під час торгівлі короткостроковими угодами. Якщо, наприклад, графік, на якому ви торгуєте, 30-хвилинний, відкривайте 5-хвилинні угоди. Таким чином, ви можете бути впевнені, що ціна залишиться всередині прямокутника і не відскочить до закінчення терміну торгівлі.

Як торгувати прямокутними ціновими боксами на Binomo
Місця, де слід шукати записи з нижчого таймфрейму (5м)

Що робити, коли ціна долає рівень підтримки або опору

Ви повинні підготуватися до моменту, коли ціна подолає рівень підтримки або опору. Це станеться, рано чи пізно. Спостерігайте за напрямком, у якому ціна рухається після прориву, і торгуйте відповідно.

Якщо ціна долає рівень опору, як на нашому зразковому графіку нижче, вам слід увійти в позицію покупки, оскільки розвивається висхідний тренд.

Ви можете прочитати більше про торгівлю після прориву ціни в нашому посібнику.

Як торгувати прямокутними ціновими боксами на Binomo
Коли ціна долає бар'єр

Патерн цінових ящиків триває деякий час, і протягом цього періоду ціна піднімається і знижується в певному діапазоні. І нарешті, коли ціновий імпульс є досить сильним, він долає бар’єр. Ви можете помітити деякі сигнали, що це станеться. Свічки, наприклад, довші і одного кольору. Таким чином, ви маєте право очікувати, що ринок продовжуватиме рухатися в напрямку прориву.

І враховуючи все вищесказане, ви можете почати торгівлю відповідно до тенденції, що розвивається.

Тепер, коли ви знаєте прямокутний шаблон ціни, ви можете почати його використовувати. Попрактикуйтеся на безкоштовному демо-рахунку, а потім перейдіть на справжній обліковий запис Binomo. Однак завжди майте на увазі, що ця стратегія не є чарівною формулою успіху. Ви, швидше за все, зіткнетеся з втратами, оскільки ви ніколи не зможете повністю усунути ризик, коли маєте справу з фінансовим ринком.

Поділіться з нами своїм досвідом.

Thank you for rating.
ВІДПОВІДЬ НА КОМЕНТАР Скасувати відповідь
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!
Залишити коментар
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!