4 можливі способи втрати коштів на Binomo

4 можливі способи втрати коштів на Binomo

Не маючи чіткої стратегії

Ви повинні мати хорошу стратегію, щоб уникнути програшу. Насправді, ви можете назвати це обов’язковим, коли справа доходить до торгівлі. Що стане відмінною тактикою? Потужна методологія, визначений час торгівлі та поради щодо управління капіталом. Усе це разом створить ефективну стратегію.

Якщо ви постійно відчуваєте втрати, можливо, ви недостатньо працювали над своєю стратегією. А може у вас його навіть немає? Наші методи розроблені для забезпечення плавної торгівлі та мінімізації збитків.

Переглядаючи наші статті про стратегії на веб-сайті Binomo Wiki, ви можете помітити, що ми приділяємо велику увагу специфіці. У стратегію повинні бути включені конкретні торгові інструменти, конкретні правила управління капіталом і конкретні часи торгівлі.

4 можливі способи втрати коштів на Binomo

Тільки тоді ви зможете розробити хорошу тактику, яка виведе вас на передову. Інакше ваша трейдерська кар’єра може закінчитися швидко, з великими жалями та без коштів у кишені.

Невміння контролювати емоції

Емоції - нерозлучний супутник людини. І немає нічого незвичайного в тому, щоб відчувати страх під час торгівлі. Але трейдер повинен усвідомлювати наявність емоцій і контролювати їх.

Якщо ви постійно боїтеся під час прийняття торгових рішень, ключовим словом для вас є терпіння. Зберігайте спокій, не поспішайте з угодами, дотримуйтеся правил у своєму плані. Хороший план – це те, що може зберегти вашу торгівлю та ваші кошти. Плануйте торгівлю і торгуйте за планом!

4 можливі способи втрати коштів на Binomo
Емоції можуть зруйнувати навіть хорошу стратегію

Тут ми підготували набір правил, які допоможуть вам стримати емоції:

  • Заробляйте не більше 100 доларів на день. Коли ви заробите додаткові гроші, вимкніть реальний рахунок і перейдіть до тренувального, якщо ви все ще бажаєте торгувати.
  • Не відкривайте 1-хвилинні угоди.
  • Майте хорошу стратегію. У Binomo спрацює будь-яка гідна тактика.
  • Застосуйте будь-яку сумісну стратегію, яка захистить баланс вашого рахунку.

Поради в цій статті спрямовані на те, щоб допомогти вам контролювати свої дії. І не тільки під час торгівлі в Binomo, але й в інших повсякденних справах.

Недостатньо вірячи

Це нормально втрачати частину коштів під час торгівлі. Однак не варто зациклюватися на цьому надто довго.

Можливо, ви добре освічені і маєте величезні знання про ринки та технічний аналіз. Тим не менш, ви можете втратити кошти. Як правило, хтось багато знає, але відсутність впевненості робить його не дуже хорошим трейдером. Досвід торгівлі також має значення. Ви можете мати справді хорошу стратегію, але щоб мати можливість натиснути на спусковий гачок, коли виникнуть очікувані ринкові умови, вам потрібно її практикувати.

4 можливі способи втрати коштів на Binomo
Знання торгівлі - запорука успіху

Ви можете виявити, що немає нічого дивного в тому, що тижневі доходи від 300 до 400 доларів США при початковому фонді в 1000 доларів США. Однак не будьте жадібними з самого початку. Почніть з малого, інвестуйте лише кілька сотень і подивіться, як це піде. Поглибити свої знання та вдосконалити навички.

Це ваш брокер змушує вас втрачати торгівлю?

Існує багато історій про нечесну поведінку брокерів. Є багато брокерів з поганою репутацією. Деякі з них можуть маніпулювати цінами, інші можуть блокувати ваше виведення. Про деякі погані практики ви можете прочитати в нашій статті. Це так, коли ви використовуєте Binomo? Так не повинно бути. Але, звичайно, вам завжди потрібно стежити за своїми транзакціями, перевіряти, чи правильні ціни. І якщо щось піде не так або ви виявите підозрілу поведінку платформи, ви маєте повне право відреагувати та попросити пояснень.

4 можливі способи втрати коштів на Binomo
Якщо щось піде не так, зробіть знімок екрана, щоб мати доказ

Як тільки ви виявите щось подібне, радимо сфотографувати, надіслати електронний лист і дочекатися правильного пояснення. У вашого брокера не буде іншого рішення, окрім як повністю відшкодувати ваші збитки.

Thank you for rating.
ВІДПОВІДЬ НА КОМЕНТАР Скасувати відповідь
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!
Залишити коментар
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!